درباره ما

آهن روز فعالیت خود را به صورت تخصصی در زمینه خرید و فروش انواع ورق با 30 سال سابقه وبا تلاش بی وقفه و سرلوحه قرار دادن شعار صداقت در عملکرد و خدمت به مشتریان آغاز کرده است.
اصل توسعه وابسته به اطلاعات است. ما سیستم اطلاع رسانی در زمینه ورق را در سال 1391 تحت نام آهن روز راه اندازی کردیم و از طریق اینترنت اطلاعات مربوط به قیمت ها را در اختیار علاقه مندان و دست اندرکاران قرار دادیم .

هدف اصلی ما خدمت رسانی به صنعت ورق ایران است هرچه وسعت بخش خدمات بیشتر باشد صنعت فولاد قابلیت توسعه به روز رسانی و رقابت بیشتری خواهد داشت.
آهن روز تلاش می کند همگام با گسترش و توسعه آهن آلات و پروژه های عظیم ملی در سراسر کشور سهمی در پیشبرد اهداف صنعتی و اقتصادی ایران عزیزمان داشته باشد.
آهن روز آمادگی خود را جهت فروش انواع ورق با نازلترین قیمت به صورت کلی و جزئی اعلام می دارد لذا جهت سهولت در خرید مشتریان گرامی می توانند از قسمت قیمت ورق در سایت آهن روز بهره مند شوند.

آهن روز بالطبع کاستی های زیادی دارد که به لطف و همت شما قابل اصلاح است بر ما منت می گذارید با اطلاعات خودتان و یا انتقادتان ما را در توسعه و خدمات بخش ورق همراهی فرمایید.