فولاد مبارکه افزایش سرمایه سنگین

فولاد مبارکه افزایش سرمایه سنگین

فولاد مبارکه افزایش سرمایه سنگین

فولاد مبارکه افزایش سرمایه سنگین

سرپرست معاونت اقتصادی و مالی فولاد مبارکه گفت: مجوز افزایش سرمایه سنگین و جذاب شرکت از محل سود انباشته توسط سازمان بورس و اوراق بهادار صادر شد و به این ترتیب سرمایه شرکت با ۷۳ درصد رشد از ۷ هزار و ۵۰۰ به ۱۳ هزار میلیارد تومان افزایش خواهد یافت.

طهمورث جوانبخت افزود: این افزایش سرمایه به منظور اصلاح ساختار مالی با توجه به مخارج انجام شده جهت تکمیل طرح های در دست اجرا, مشارکت انجام شده در افزایش سرمایه شرکت های فرعی و وابسته, تملک سرمایه گذاری های بلندمدت و سرمایه در گردش موردنیاز جهت برنامه های آتی شرکت انجام می گیرد.

وی با تاکید بر اینکه با ثبت این افزایش سرمایه, شرکت فولاد مبارکه جایگاه بزرگ ترین شرکت بورسی را از آن خود خواهد کرد.
سرپرست معاونت اقتصادی و مالی فولاد مبارکه در بخش دیگری از سخنان خود درخصوص عملکرد شرکت در ۹ماه سال ۹۷ افزود: درآمد فولاد مبارکه در بازه زمانی مذکور نسبت به مدت مشابه سال قبل با افزایش ۴۶ درصدی به ۱۶ هزار و ۱۵۰ میلیارد تومان رسید که این موفقیت در نتیجه کسب رکوردهای تولید, مدیریت صحیح هزینه ها و تلاش همه همکاران زحمتکش به دست آمد.

و امروز 15 بهمن 97 شاهد افزایش قیمت ورق در بازار ورق تهران هستیم که افزایش قابل توجهی از 4 درصد تا 29 درصد را مشاهده می کنیم که کمترین افزایش قیمت ورق روغنی بوده و بیشترین افزایش قیمت ورق گالوانیزه وقیمت قلع اندود بوده است.

منبع : دنیای اقتصاد

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *